Kinstone Android 11.6'' Dizüstü Bilgisayar, Allinnwer A527, Sekiz Çekirdekli 8*ARM Cortex A55, Polimer Li-ion, Metal+Plastik / Tam Metal Şarj Edilebilir Pil 10000mAh
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone Tablet PC
İşletme ve Sanayi için Sertifikalı Tabletler
Kinstone Tablet PC, FCC/CE/ISED/TELEC/UKCA/PSE/RoHS sertifikalarını geçen sertifikalı tabletler sunan bir marka satıcısıdır. Profesyonel bir Ar-Ge ekibi ve 7000m2'den büyük fabrikaları ile,Kaliteyi garanti ediyoruz ve 2 yıllık kalite güvencesi ve 5 yıllık satış sonrası müşteri hizmetleri sunuyoruz.Herhangi bir memnuniyetsizlik geri ödeme veya değiştirme ile ele alınacaktır.
Ana Avantajlar:
- ✅ Sertifikalı kalite: Uluslararası standartlara (FCC/CE/ISED/TELEC/UKCA/PSE/RoHS) uymaktadır.
- ✅ Güvenilir Performans: Profesyonel bir Ar-Ge ekibi tarafından desteklenir.
- ✅ Temin edilen memnuniyet: Herhangi bir memnuniyetsizlik için geri ödeme veya değiştirme garantisi.
- ✅ Uzun vadeli destek: 2 yıllık kalite güvencesi ve 5 yıllık satış sonrası hizmet.
Hedef endüstriler:Sahada hizmet, lojistik, perakende ve üretim için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android |
| İşlemci | A527, Octa-Core Arm Cortex-A55, 2.0GHz'e kadar |
| Grafik İşlemcisi | Birleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | 11.6 inç. |
| Konut malzemeleri | Plastik |
| Display çözünürlüğü | 11.6" (1366*768) |
| Dokunmatik Ekran | G+G |
| RAM | 4GB |
| ROM | 64GB EMMC |
| Akü | 22.8Wh |
| Kablosuz Bağlantı | WiFi ((802.11 a/b/g/n/ac), BT5.0 |
| Kamera. | F2.0 MP + R5.0 MP |
| I/O Limanları | Micro HDMI*1, Audio jack*1, Type C*1, Micro SD Card*1, USB Type-A*1 |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (LxWxH): | 259 x 174 x 10,1 mm |
| Ağırlık | <0.8kg ((W/O klavye) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()