Kinstone 27 inç LCD Ekran Profesyonel Canlı Video Yayın Ekipmanı Akış Standı Reklam Ekran Makinesi
| Adedi: | Teklif talep et |
Canlı Yayın LCD Ekranı
Bu çok yönlü LCD ekran, hem yatay hem de dikey geçiş yetenekleri sunan canlı yayınlar ve reklamlar için tasarlanmıştır.Logo ile özelleştirin ve interaktif ekranlar için akıllı dokunma işlevinin tadını çıkarınAlışveriş merkezleri, yemek işletmeleri, finansal kurumlar ve diğer çeşitli ticari ortamlar için idealdir.
- Yatay ve dikey geçiş:Çeşitli içerik biçimlerine uyarlanır.
- LOGO ile özelleştirilebilir:Marka kimliğini güçlendir.
- Akıllı dokunma teknolojisi:Bir etkileşimli kullanıcı deneyimi sağlar.
- Uygulamalar Geniş:Çeşitli ticari ortamlar için uygundur.
Hedef endüstriler:Perakende, Misafirperverlik, Finans, Reklamcılık
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Ürün | Parametreler |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 27 inç. |
| Karar | 1920*1080 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Görme açısı | 85/85/80/80 ((Tip.))) ((CR≥10) |
| Yenilenme Hızı | 60Hz |
| Yanıt Zamanı | 5ms |
| Arka ışık tipi | WLED |
| Arayüz | HDMI/VGA/USB |
| Konuşmacılar | 2*2W |
| Güç kaynağı | DC 12V |
| Güç tüketimi | ‰¤30W |
| Çalışma sıcaklığı | 0~40'a kadar |
| Depolama sıcaklığı | - 20~60'a kadar. |
| Çalışma Nemliği | 20~80% |
| Depolama Nemliği | 10~90% |
| Boyutları | 614*364*45mm |
| Ağırlık | 4.5kg |
| İşletim Sistemi | Android 7.1/Windows 7/10 (Farklı) |
| CPU | RK3288/RK3399/Intel i3/i5/i7 (Farklı) |
| Hafıza | 1GB/2GB/4GB/8GB/16GB (Farklı) |
| Depolama | 8GB/16GB/32GB/64GB/128GB/256GB (Farklı) |
| Ağ | Ethernet/WIFI |
| Arayüz | USB/RJ45/HDMI/Audio çıkışı |
| Güç kaynağı | DC 12V |
| Güç tüketimi | ‰¤30W |
| Çalışma sıcaklığı | 0~40'a kadar |
| Depolama sıcaklığı | - 20~60'a kadar. |
| Çalışma Nemliği | 20~80% |
| Depolama Nemliği | 10~90% |
| Boyutları | 614*364*45mm |
| Ağırlık | 4.5kg |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()