Kinstone 8 Inch Yer Durağı İnsan Vücudunun Termometre Ai Sıcaklık Ölçümü Yüz Okuyucu Termal Görüntüleme Kamera Modülü
| Adedi: | bilinmiyor |
Yüz tanıma sıcaklık algılama terminali
Bu gelişmiş terminal, insan vücut sıcaklığını algılayıp görüntülemeyi destekler ve sadece saniyeler içinde sonuç verir.Normal olmayan vücut sıcaklıkları için otomatik alarmlar ve gerçek zamanlı olarak katılımcı sıcaklık ölçüm verileri ihracatına sahiptir..
Ana Avantajlar:
- Hızlı sıcaklık algılama
- Otomatik Anormallik Alarmı
- Gerçek zamanlı veri ihracatı
- Yüz Tanıma ile Güvenlik Geliştirildi
- Erişim Kontrolünde Daha Verimli Olmak
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Okullar, hastaneler, ofis binaları, fabrikalar ve verimli ve doğru sıcaklık taraması ve erişim kontrolü gerektiren herhangi bir ortam için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
Yüz Tanıma
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Yüz Tanıma | - Evet. |
| Maske tanıma | - Evet. |
| Sağlık Kodunun Tanınması | - Evet. |
| Yüz Veritabanı | 30000 yüz |
| Binoküler canlı algılama | - Evet. |
| LED çift dolgu lambası | - Evet. |
| Temperaturun Kesin Ölçümü | - Evet. |
Farklı Skenerler İçin Uygun
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Dinamik Yüz Tanıma | - Evet. |
| Yüz Veritabanı | 30000 yüz |
| Veritabanı Kapasitesi | 8GB, yüz kapasitesi 30000 |
Hızlı doğrulama
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Kimlik Okuyucu | Kişi ve kimlik kartı karşılaştırması |
| QR Kod Okuyucu | Ulusal sağlık kodu çevrimiçi platformu |
| Yüz Tanıma Sıcaklık Algılama | - Evet. |
| Yüz Kontrastı Bulma | 11:1 ve 1:N |
Hassas Geçit Verimliliği Artırır
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Yüz tanıma mesafesi | 0.5m-1m |
| Yükseklik Aralığı | 0.9m~2.4m |
| Tanıma Hızı | 0.2 saniye. |
| İndüktif Trafik | - Evet. |
Canlı Vücudun Bulunması
| Özellik | Spesifikasyon |
|---|---|
| Başkaları için Punch Saati Yasaklayın | - Evet. |
| Binoküler IR Kamera | Vücut sıcaklığı modülü ile donatılmış |
| Sıcaklık Algılama | Yüz tanıma ile eşzamanlı |
| Sıcaklık verileri | Normalliği belirler. |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()