Sert bir tablet
Bu dayanıklı tablet, zorlu ortamlarda eşsiz bir koruma ve performans sunar. En zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmış, saha çalışması, inşaat ve daha fazlası için mükemmel bir araçtır.
Ana Avantajlar:
- 360° koruma:Tabletinizin düşüşlere, şoklara ve aşırı sıcaklıklara dayanmasını sağlar.
- HD+ IPS Ekranı:Parlak güneş ışığında bile canlı ve net bir izleme deneyiminden keyif alın.
- Uzun ömürlü batarya:İş gününüzü muazzam bir 10000mAh pil ve 18W hızlı şarjla güçlendirin.
- Dayanıklılık:Su, toz ve şok direnci için IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikalı.
Hedef endüstriler:İnşaat, saha hizmeti, kamu güvenliği, imalat, ulaşım.
Uygulamalar:Veri toplama, denetim, navigasyon, iletişim, envanter yönetimi.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | 4G Media Tak Dimension T616 |
| LCD Ekranı | 1440*720HD+IPS 450nit tipik |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB ((Farklı) |
| Kamera. | 16MP ön kamera/5M mikro/0.3M Bokeh kamera |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | S*W*T213.0mm*128.8mm*14.0mm |
| Akü | 10000mAh, 18W hızlı şarj |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |