Sağlam Tablet
Her ortamda üretkenliği serbest bırakın, dayanıklı ve güvenilir sağlam tabletimizle.
Sağlam tabletimiz zorlu ortamlar için tasarlanmıştır, eşsiz dayanıklılık ve performans sunar. Düşmelere, darbelere, suya ve toza dayanacak şekilde tasarlanmıştır, işiniz sizi nereye götürürse götürsün sorunsuz çalışmayı garanti eder.
- Aşırı Dayanıklılık: Üstün koruma için IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikalı.
- Uzun Ömürlü Pil: 11800 mAh pil uzun süreli kullanım sağlar.
- Yüksek Performanslı Ekran: Net görseller için 10.36" incell 1200*2000HD+IPS 2k ekran.
- Sorunsuz Bağlantı: 2.4G/5G WIFI, 802.11 a/ac/b/g/n desteği.
Hedef Sektörler: İnşaat, Saha Hizmetleri, Kamu Güvenliği, Üretim, Lojistik.
Uygulamalar: Veri toplama, varlık yönetimi, gerçek zamanlı iletişim, navigasyon ve denetim.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | MediaTek Dimensity 6300 5G |
| LCD Ekran | 10.36 incell 1200*2000HD+IPS 2k 550nit tipik |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB(Opsiyonel) |
| Depolama | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB(Opsiyonel) |
| Kamera | 32MP Ön Kamera |
| Wi-Fi | 2.4G/5G WIFI, 802.11 a/ac/b/g/n |
| Üç koruma | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | 261.74 x 166.76 x 14.3 mm |
| Pil | 11800 mAh,45.43 Wh |
| diğer | NFC/Yerçekimi/GPS/Işık/ Mesafe |