Kinstone KS-104PME Sabit Tablet
Kinstone KS-104PME ile zorlu ortamlarda verimliliği serbest bırakın, en yüksek dayanıklılık ve performans için tasarlanmış sağlam bir Android 14 tableti.
Kinstone KS-104PME en zorlu koşullara dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı bir Android tablet.ve kapsamlı 360° koruma, bu tablet saha operasyonları, endüstriyel uygulamalar ve güvenilirliğin en önemli olduğu herhangi bir ortam için idealdir.
Ana Avantajlar:
- Eşsiz Dayanıklılık:IP68, IP69K ve MIL-STD-810H su, toz ve şok direnci sertifikası.
- Batarya ömrü uzatıldı:Büyük bir 33280mAh pil, kesintisiz çalışmayı uzun süre garanti eder.
- Hızlı Şarj:66W hızlı şarjla hızlı bir şekilde işe dönersiniz.
- Android 14:Son Android özelliklerinden ve güvenlik güncellemelerinden yararlanın.
- Canlı ekran:10.36" 2K IPS ekranı ve 550 nit parlaklığı, herhangi bir aydınlatma koşullarında mükemmel görünürlük sağlar.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Sahada hizmet, inşaat, lojistik, kamu güvenliği, üretim ve dayanıklı ve güvenilir bir mobil bilgisayar çözümü gerektiren herhangi bir endüstri.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | 4G Media Tak Dimensitey MTK MT8788 |
| LCD Ekranı | 10.36 incell 1200*2000HD+IPS 2k 550nit tipik |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB (Farklı) |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB seçeneği |
| Kamera. | 32MP ön kamera |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | S*W*T198.0mm*261.7mm*21.2mm |
| Akü | 33280mAh, 66W hızlı şarj |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |