Sağlam Tablet
Bu sağlam tablet, zorlu ortamlarda dayanıklılık sağlayan 360° koruma sunar. Güçlü bir MediaTek MT8781 işlemci ve canlı bir 10,95 inç 2K ekran ile donatılmış olup, performans ve güvenilirlik için tasarlanmıştır. 48 MP ana kamera ile yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalayın ve devasa 20000 mAh pil ile uzun süreli kullanımın keyfini çıkarın.
Sert koşullara dayanacak şekilde üretilen bu tablet, IP68, IP69K ve MIL-STD-810H standartlarını karşılayarak suya, toza ve darbelere karşı dayanıklılık sağlar.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş dayanıklılık için 360° Koruma
- 33W destekli hızlı şarj
- Yüksek çözünürlüklü 48 MP ana kamera
- Uzun ömürlü 20000 mAh pil
- IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikalı
Hedef Endüstriler: İnşaat, Saha Hizmetleri, Kamu Güvenliği, Üretim, Lojistik.
Uygulamalar: Veri toplama, uzaktan izleme, varlık yönetimi, iletişim ve navigasyon.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | 4G Media Tak Dimensitey MTK MT8781 |
| LCD Ekran | 10,95 incell 1200*1920 2k 60HZ |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| ROM (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB (İsteğe bağlı) |
| Kamera | 5M mikro+0.3M Yardımcı Kamera |
| Wi-Fi | WIFI 802.11(a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | Y*G*D:256.1mm*176.7mm*15.1mm |
| Pil | 20000mAh,33W hızlı şarj |
| diğer | NFC/Yerçekimi/GPS/Işık/ Mesafe |