Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
55 İnç Dikey Çift Ekranlı Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı, Ticari Dış Mekan LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-VA5501CY
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
55" Dikey Çift Ekranlı Yüksek Parlaklıklı Reklam Oyuncusu
Kara ekran sorunları olmadan yarı açık kullanım için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik serbest bırakımı ile kolay işleme ve yönetime.Android/X86 ana kartları ile içsel olarak uyumluGenel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığı kullanır.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:55 ′′ 1920*1080 Ekran (43" /49" /65" İsteğe bağlı).
- Parlaklık:A≤350cd/m2;B≤350cd/m2.
- Çift sistem:Android 13.0Windows.
- Kurulum Çözümü:Manzara ve portre askılı montajını destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ticari dikey çift taraflı LCD Reklam Ekranı ve Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün MOQ: Teklif talep et
FOB Fiyatı: 0
Ambalaj ve Teslimat: Bizimle İletişim
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 55 ′′ (43" /49" /65" İsteğe bağlı) |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | A≤350cd/m2;B≤350cd/m2 |
| CPU | A527, Okta çekirdekli çip, maksimum frekansı 1.8GHz. |
| Çift İşletim Sistemi | Android13, Windows |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 32GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4/5G |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| I/O Port | USB*2, HDMI OUT, Audio Jack, TF*1, DC IN, RJ45 |
| Malzeme | Metal |
![]()
![]()
![]()