Çevrimiçi toplantılar ve kampüs öğretimi için ideal, 128G SSD ile donatılmış, Android & Win çift işletim sistemine sahip 65 inç 4K 20 noktalı dokunmatik interaktif beyaz tahta.
| Adedi: | bilinmiyor |
Eğitim ve Konferans için 65 inç Hepsi Bir Arada Ekran
KINSTONE — Yenilik Parmaklarınızın Ucunda! Modern üretim tesisleriyle donatılmış olarak, akıllı etkileşimli paneller, taşınabilir dokunmatik ekranlar, endüstriyel hepsi bir arada bilgisayarlar, dokunmatik kiosklar ve etkileşimli beyaz tahtalar dahil olmak üzere çok çeşitli premium ürünleri titizlikle üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz küresel ihracat sertifikasyon standartlarına uygundur. Sorunsuz ve istikrarlı etkileşim performansının yanı sıra sağlam bir dayanıklılığa sahip olan bu ürünler, tüm endüstrilerde yaygın olarak uygulanabilir.
Temel Faydalar:
- Kablosuz ve Hücresel Bağlantı:WiFi 802.11b/g/n/ac ve LTE modülüyle donatılmış olup, ikram senaryoları için istikrarlı ve güvenilir ağ bağlantısı sağlar.
- İşletim Sistemi Sürümü:Android11/13.0/Win7.
- Yüksek Performanslı İşlemci:1,9 GHz'e kadar Dört Çekirdekli A55 ile güçlendirilmiştir / Intel Core i5-/4.
- 65 inç Geniş Ekran:4K ULTRA HD EKRAN, Birinci sınıf orijinal ekranı seçin Her ayrıntıyı gerçekten geri yükleyin, ekran sertliği çizilmeye karşı dayanıklıdır.
Çeşitli Uygulama Yazılımları Kurulabilir:Verimli toplantılar için daha kullanışlı ve etkileyici bir deneyim sağlamak amacıyla çeşitli uygulama yazılımları kurulabilir.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 65 inç (32/43/49/55/75/85/98 İsteğe Bağlı). |
| Ekran Çözünürlüğü | 3840x2160 (UHD) |
| Parlaklık | >350 cd/m2 |
| İşlemci | Dört çekirdekli A55, 1,9 GHz'e kadar /Intel Core i5-/4 |
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 11/13.0/ Win7 |
| Hafıza | DDR4GB4G/8G/16G |
| Depolamak | 32GB 128G/256G/512G |
| WİFİ | 802.11a/b/g/n AC 2,4 GHz |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB / Dokunmatik çıkış / HDMI GİRİŞİ / MİK / Tip-C / RJ45 |
| Güç | AC90~264~ (50/60Hz) 95W |