Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
15.6" IPS Ekranı 10 Noktalı Kapasitif Dokunuşlu Kendiliğinden Sipariş Verme Kiosku ve Kendiliğinden Hizmetli Kasya Terminalı için 802.11 b/g/n 2.4 GHz WIFI
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-CR156D
Teknik özellikler:
WİFİ
Tanım:
802.11 b/g/n 2,4 GHz
Vurgulamak:
15.6" IPS ekranı Kendiliğinden sipariş veren kiosk
,10 Noktalık kapasitif dokunma Self-servis kasada terminali
,802.11 b/g/n 2.4Ghz WIFI Çift ekranlı masaüstü makinesi
Ürün Açıklaması
15.6" Kiosk Çift Ekran Masaüstü Makinesi
15.6" Self-Servis Kasiyer Terminali
Finansal işlemleri kolaylaştıran modern çözüm. Bu 15.6" self-servis kasiyer terminali, modern finansal ödeme yöntemlerinin taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Müşteri deneyimini iyileştirmek ve işlemleri kolaylaştırmak isteyen işletmeler için şık ve verimli bir çözüm sunar.
Ana Faydalar
- Self-tarama kod ödemesini destekler
- 15.6" 1920*1080 FHD IPS ekran
- Entegre 80MM kağıt boyutlu yazıcı
- 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran
- Yoğun pazar uygulamalarına uygun şık tasarım
Hedef Sektörler: Perakende, Konaklama, Bankacılık ve diğer self-servis ortamları.
Teknik Özellikler
| Özellik | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | Destek |
| CPU | RK3288/ RK3566/ RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz~2.4Ghz |
| G/Ç PORTU | USB 2.0*2, TYPE C*1, Ses Jakı*1, RJ45*1, HDMI*1, (Opsiyonel) |
| Baskı | Destek (kağıt boyutu 80MM) |
| LCD | 15.6" 1920*1080 FHD IPS |
| Bellek | 2GB/4GB/6GB |
| Depolama | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunmatik Ekran | Kapasitif 10 noktalı dokunmatik |
| WiFi | 802.11 b/g/n 2.4Ghz |
Ürün Resimleri