7 inç Tablet PC, Çocuk Tablet
Bu 7 inçlik tablet özellikle çocuklar için tasarlanmıştır, güvenli ve ilgi çekici bir dijital deneyim sunuyor.Öğrenmek ve eğlenmek için mükemmel..
Ana Avantajlar:
- Dayanıklı ve Çocuklara Uyumlu Tasarım
- Önceden yüklü Eğitim Uygulamaları
- Ebeveyn Kontrolü Özellikleri
- Taşınabilir ve Hafif
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Eğlence, Ev Kullanımı
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133 / RK3326S Dört çekirdek, 1.5GHz |
| LCD Ekranı | 7" 1024x600 TN / IPS |
| Kamera. | 0.3M+2.0M / 2.0M+5.0M |
| Akü | 3.7V/2000-3000mAh |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Güç adaptörü | 5.0V/1.5A |
| Konuşmacı | Dahili 8Ω/1W hoparlör x 2 |
| SD kartı | TF*1 ((Max*32GB) |