7" Tablet
Bu 7 inçlik tablet, çeşitli uygulamalar için kompakt ve çok yönlü bir çözüm sunar. Canlı bir ekran ve dört çekirdekli bir işlemci ile desteklenen bu tablet, sorunsuz ve duyarlı bir kullanıcı deneyimi sunar.
Temel Faydalar:
- Kompakt ve taşınabilir tasarım
- Dört çekirdekli işlemci ile sorunsuz performans
- Çeşitli uygulamalar için çok yönlü
- Android 12.0 işletim sistemi
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:Eğitim, Perakende, Eğlence, Saha Hizmetleri.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC7731 Cortex TM A7 Dört çekirdekli, 1.6 GHz'e kadar |
| LCD Ekran | 7"1024x600 TN/IPS |
| Kamera | 0.3MP+2.0MP / 2.0MP+5.0MP |
| Pil | 3.7V/2000-3000mAh |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Güç adaptörü | 5.0V/1.5A |
| Hoparlör | Dahili 8Ω/1W hoparlör x 2 |
| SD kart | TF*1 (Maks*32GB) |