7/10,1 İnç Android 12 Tablet PC
7 inç ve 10,1 inç Android 12 Tablet PC'mizin gücünü ve çok yönlülüğünü deneyimleyin. MT8167/RK3566 Dört Çekirdekli İşlemci ile desteklenen bu tablet, çeşitli uygulamalar için sorunsuz performans sunar. WIFI 802.11b/g/n ile kesintisiz bağlantının ve dahili çift hoparlörlerle sürükleyici sesin keyfini çıkarın.
Temel Faydalar:
- Android 12 İşletim Sistemi: En son özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin keyfini çıkarın.
- Güçlü İşlemci: Verimli çoklu görevler için MT8167/RK3566 Dört Çekirdekli.
- Çift Hoparlör: Gelişmiş ses deneyimi için dahili 8Ω/1W hoparlörler.
- Wi-Fi Bağlantısı: 802.11b/g/n desteği ile kesintisiz internet erişimi.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar: Eğitim, Eğlence, Perakende, İş.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | MT8167/RK3566 Dört Çekirdekli |
| LCD Ekran | 7"1024x600 TN/10"800x1280 IPS |
| Kamera | 0.3M+2.0M/2.0M+5.0M |
| Pil | 3.7V 3200mAh/5000mAh |
| Wi-Fi | WIFI 802.11b/g/n |
| Bluetooth | 4.0 |
| Güç adaptörü | 5.0V/2A |
| Hoparlör | Dahili 8Ω/1W hoparlör x 2 |
| SD kart | TF*1(Maks*32GB) |