Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 32 inçlik 4K çözünürlüklü akıllı ekran, 10 noktalık kapasitif dokunuş ve 4G LTE bağlantısı
| Adedi: | bilinmiyor |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-320MYD
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inçlik 4K çözünürlüklü akıllı ekran
,10 Noktalı Kapasitif Dokunmatik Akıllı Ekran
,4G LTE Bağlantısı Akıllı Ekran
Ürün Açıklaması
Gizli Kameralı Kinstone 32 inç Hepsi Bir Arada Akıllı TV
Kinstone interaktif dokunmatik ekran ekranı ile yüksek kaliteli görselleri deneyimleyin. 21,5, 23,8, 27 ve 32 inç boyutlarında sunulan bu ekran, birden fazla uygulamada üstün kullanıcı deneyimi için tasarlanmıştır.
Ana Özellikler ve Faydalar
- Üstün performans için güçlü RK3576 Sekiz Çekirdekli İşlemci
- 32 inç modelde Çarpıcı 4K Çözünürlük (3840×2160)
- 360° döndürme özelliğine sahip ayarlanabilir destek
- Gelişmiş gizlilik ve güvenlik için isteğe bağlı gizli kamera
- Kolay yer değiştirme ve esnek konumlandırma için mobil taban
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
Eğitim, Kurumsal Sunumlar, İnteraktif Kiosklar, Dijital Tabela
Ürün Nitelikleri
FOB Birim: adet
Ürün MOQ: Detaylar için iletişime geçin
FOB Fiyatı: Teklif isteyin
Paketleme ve Teslimat: Özel çözümler mevcuttur
Teknik Özellikler
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| CPU | RK3576 Dört çekirdekli Cortex-A72 + Dört çekirdekli Cortex-A53 |
| Bağlantı | 4G LTE / Yalnızca WiFi desteği (isteğe bağlı) |
| GPU | ARM G52 MC3 |
| Ekran | 32" 4K (3840 × 2160) |
| RAM / Depolama | 8GB / 128GB |
| Dokunmatik Arayüz | 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Mobil taban, sola/sağa 90°, yukarı/aşağı 18° ayarlanabilir |
| Wi-Fi | Desteklenir |
| Güç Tipi | 12.8V 15000mAh 192Wh |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Kamera | Otomatik odaklama, 13MP/8MP (İsteğe bağlı) gizli seçenekli |
| 4G LTE | 4G LTE / Yalnızca WiFi desteği (isteğe bağlı) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()