Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 32 inç 4G LTE ve Etkileşimli Uygulamalar İçin 10 Noktalı Kapasitif Dokunmatik Akıllı Ekran
| Adedi: | bilinmiyor |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-320MDP
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inç Akıllı Ekran
,4G LTE Akıllı Ekran
,10 Noktalı Kapasitif Dokunmatik Etkileşimli Dokunmatik Ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 inç Akıllı Ekran – Ekranı İstediğiniz Gibi Hareket Ettirin (Yeni)
Kinstone Etkileşimli Dokunmatik Ekran
Kinstone dokunmatik ekran ile yüksek kaliteli görselleri ve etkileşimli özellikleri deneyimleyin. 21,5", 23,8", 27" ve 32" boyutlarında mevcut olan bu etkileşimli ekran, çeşitli uygulamalarda üretkenliği ve etkileşimi artırır.
Ana Faydalar
- Yüksek Kaliteli Görüntü Deneyimi
- Duyarlı Dokunmatik Teknoloji
- Esnek Ayak Ayarı
- Opsiyonel Otomatik Odaklamalı 13MP Kamera
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Eğitim, Sağlık, Kurumsal Eğitim, Perakende ve daha fazlası.
Ürün Özellikleri
| FOB Birim | Adet |
| Ürün Minimum Sipariş Miktarı | Bilinmiyor |
| FOB Fiyatı | 0 |
| Paketleme ve Teslimat | Bilinmiyor |
Teknik Özellikler
| İşlemci | MTK 6769 2*A75 2.0GHZ + 6*A55 1.8GHZ |
| Ekran Kartı | Mali G57 MC1 2EE |
| Ekran | 32" 1920*1080 IPS |
| RAM/Sabit Disk | 8/128GB |
| Dokunma Noktası | 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran |
| Ayak Tipi | Dönüş: saat yönünde 90°, eğim: yukarı 90°/aşağı 20° |
| Wi-Fi | AC WIFI 802.11 a/b/g/n AC 2.4GHz + 5.0Ghz |
| Güç Tipi | 14.4V 144Wh 10000mAh |
| USB Bağlantı Noktası | Type C yükseltme, HDMI GİRİŞİ, USB, Tek SIM kart, OTG Desteği |
| Kamera | Otomatik odaklama, 13MP (Opsiyonel) |
| 4G LTE | 4G LTE / Sadece WiFi desteği (opsiyonel) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()