Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 32 inçlik 4K çözünürlüklü akıllı ekran, 10 noktalık kapasitif dokunuş ve 4G LTE bağlantısı
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-320MDD
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inçlik 4K çözünürlüklü akıllı ekran
,10 Noktalık Kapasitatif Dokunmatik Etkileşimli Ekran
,4G LTE Bağlantısı AIO Akıllı Mobil Ekranı
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 inçlik akıllı ekran
Gelişmiş etkileşimli teknoloji ile Ofis ve etkileşim senaryolarının yeniden tanımlanması
Kinstone MS-320MDD Etkileşimli Ekran
Kinstone MS-320MDD ile eşsiz görsel açıklık ve etkileşim deneyimleyin.Bu ekran çarpıcı 4K çözünürlüğü ile sorunsuz ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi sunar, esnek ayarlama ve kablosuz bağlantı.
Temel Özellikler
- 1920x1080 çözünürlüğü olan 32" 4K ekran
- Etkili MT8788 Sekiz çekirdekli işlemci sorunsuz performans için
- Dönüşüm, eğim ve yükseklik ayarını içeren esnek ayar seçenekleri
- Kesintisiz Kablosuz Bağlantı yetenekleri
- Kolay taşınması için hareketli tabanlı taşınabilir tasarım
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
Ürün Özellikleri
FOB Birimi:parça
Ürün MOQ:Ayrıntılar için iletişim
FOB Fiyatı:Fiyatlandırma için iletişim
Ambalaj ve Teslimat:Ayrıntılar için iletişim
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| CPU | MT7802 |
| GPU | ARM Cortex-A53 |
| Ekranı Göster | 32" 1920*1080 IPS |
| RAM/Hard Disk | 8GB + 128GB |
| Dokunma Noktası | 10 Noktalık Kapasitatif COB G+G dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Dönüş: saat yönünde 90°, eğim: yukarı 30°/aşağı 18°, Yükseklik ayarlama: 180mm |
| Wi-Fi | Destek |
| Güç Türü | 14.8V 114Wh 7800mAh |
| USB bağlantısı | TYPE-C, HDMI IN, USB, OTG desteği |
| Kamera. | Otomatik odaklama, 13MP (Farklı) |
| 4G LTE | Sadece 4G LTE / WiFi desteği (Farklı) |