Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-320MDP
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inç 4K Akıllı Ekran
,10 Noktalı Kapasitif Dokunmatik Akıllı Ekran
,4G LTE Bağlantılı Etkileşimli Dokunmatik Ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 inç Akıllı 4K Ekran - Ekranı İstediğiniz Gibi Hareket Ettirin
Profesyonel Etkileşimli Dokunmatik Ekran
Yoğun B2B uygulamaları için tasarlanmış Kinstone etkileşimli dokunmatik ekran ile eşsiz görsel netlik ve performans deneyimi yaşayın. Bu gelişmiş ekran, güçlü bir RK3576 8 çekirdekli işlemci ile desteklenen olağanüstü resim kalitesi sunar.
Ana Özellikler
- Üstün Performans: RK3576 8 çekirdekli işlemci, sorunsuz ve duyarlı çalışma sağlar
- Kristal Netliğinde Ekran: Çarpıcı görseller için 32" 4K (3840 * 2160) çözünürlük
- Esnek Konumlandırma: Optimum ergonomi için döndürme, eğme ve yükseklik ayarı
- Gelişmiş Bağlantı: Type-C, HDMI GİRİŞİ, USB ve isteğe bağlı 4G LTE dahil kapsamlı bağlantı noktası seçimi
- Gelişmiş Dokunmatik Arayüz: Hassas etkileşim için 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: Kurumsal sunumlar, etkileşimli kiosklar, eğitim kurumları ve işbirliğine dayalı çalışma alanları için idealdir.
Teknik Özellikler
| Özellik | Detaylar |
|---|---|
| İşlemci | RK3576 Dört çekirdekli Cortex-A72 + Dört çekirdekli Cortex-A53 2.2GHz |
| Grafik İşlemci | ARM G52 MC3 |
| Ekran | 32" 4K (3840 * 2160) |
| RAM/Sabit Disk | 8GB/128GB |
| Dokunmatik Noktalar | 10 noktalı kapasitif dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Dönüş: saat yönünde 90°, eğim: yukarı 90°/aşağı 20° |
| Wi-Fi | AC WIFI 802.11 a/b/g/n AC 2.4GHz + 5.0GHz |
| Güç Tipi | 14.4V 144Wh 10000mAh |
| USB Bağlantı Noktası | Type C yükseltme, HDMI GİRİŞİ, USB, Tek SIM kart, OTG Desteği |
| Kamera | Otomatik odaklama, 13MP (İsteğe bağlı) |
| 4G LTE | 4G LTE/Sadece Wifi Desteği (isteğe bağlı) |
Ürün Galerisi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()