Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 32 inçlik IPS Akıllı Ekranı 10 Noktalı Kapasitif Dokunma ve 4G LTE Bağlantısı
| Adedi: | bilinmiyor |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-320MYD
Tech specs:
4G Lte
Description:
Support 4G Lte/ Wifi only (optional)
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inç akıllı tv
,4G LTE All-in-One Ekran
,Gizli Kamera Interaktif Ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 inç Gizli Kamera Seçeneği ile Tüm-Bir Akıllı TV
Ürün Genel Görünümü
Kinstone In-Touch ekranı ile yüksek kaliteli görseller deneyimleyin.523.8Mediatek MTK 6769 Octa-Core işlemcisi ile çalışan bu ekran, sezgisel bir dokunmatik arayüzü ve ayarlanabilir destekle olağanüstü performans ve tepki sağlar..
Temel Özellikler
- Üstün Görüntüler:Keskin ekranla yüksek kaliteli resim deneyimi
- Güçlü Performans:Düzgün çalışma için Mediatek MTK 6769 Octa-Core işlemci
- Esnek tasarım:Hareketli taban ve 360° dönme yeteneği ile ayarlanabilir destek
- Güçlendirilmiş Güvenlik:Gizlilik koruması için isteğe bağlı gizli kamera
- Çok yönlü bağlantı:4G LTE ve Wi-Fi bağlantı seçeneklerini destekler
Hedef Uygulamalar
Sanayi:Eğitim, Sağlık, Kurumsal, Perakende
Uygulamalar:Etkileşimli ekranlar, sunumlar, video konferansları, dijital işaretleme
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| CPU | MTK 6769 2*A75 2.0GHz + 6*A55 1.8GHz (4G LTE/WiFi desteği isteğe bağlı) |
| GPU | ARM Mali G52 820Mhz'e kadar |
| Ekranı Göster | 32" 1920*1080 IPS |
| RAM/Hard Disk | 8GB/128GB |
| Dokunma Noktaları | 10 noktalık kapasitif dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Hareketli taban, 90° sola/sağa döner, ±18° eğim |
| Wi-Fi | Desteklenen |
| Güç Türü | 12.8V 15000mAh 192Wh |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Kamera. | Otomatik odaklama, 13MP / 8MP (Farklı) gizli seçenekle |
| 4G LTE | Sadece 4G LTE/WiFi desteği (ihtiyaçlıdır) |
Ürün Galerisi
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()