Kinstone 10.3/10.1 inç Tablet PC 7500mAh 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 3GB/4GB/6GB+32GB/64GB/128GB
| Adedi: | Bize Ulaşın |
10.3" FHD Android Tablet
En son Android işletim sistemi ve uzun ömürlü bir pil ile 10.3" FHD Android Tablet'imizle güç ve taşınabilirliğin mükemmel karışımını deneyimleyin.Bu tablet hem üretkenlik hem de eğlence için tasarlanmıştır..
Geniş bir 178° bakış açısıyla 1920x1200 FHD IPS ekranında çarpıcı görsellerin tadını çıkarın.Üstün tasarımı ve ustaca işlenmiş hali, onu herhangi bir iş için şık bir arkadaş yapar.
- En son Android işletim sistemi:Android 11/12 ile en yeni özelliklerin ve güncellemelerin tadını çıkarın.
- Uzun ömürlü batarya:7500mAh'lık bir pille gününü güçlendirebilirsin.
- Şaşırtıcı ekran:Kendinizi 10.3" FHD IPS ekranında canlı görsellere kaptırın.
- Çift Kamera:Ön ve arka kameralarla fotoğraf ve video çek.
- Çeşitli Kullanım:Ofis işi, eğlence ve eğlence için idealdir.
Hedef endüstriler:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal
Uygulamalar:E-öğrenme, Telemedisin, Satış Noktası, Mobil İşgücü
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 11/12 |
| İşlemci | Sekiz çekirdekli SC9863 / T610 / T618 |
| LCD Ekranı | 1920*1200 IPS FHD |
| ROM | 3GB/4GB/6GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB |
| Kamera. | 5MP + 13MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G + BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/7500MAH Mavi ışın göz koruması ile |
| Renk | Uzay Gri/Gümüş/Siyah |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()