Kinstone 11 inç Tablet PC 8000mAh,1200*1920 FHD, T606/T616 2xA75 1.6GHz+6xA55 1.6GHz
| Adedi: | Teklif talep et |
Android 14 Tablet
En son tablet teknolojisini güçlü ve çok yönlü Android 14 tabletimizle deneyimleyin.Bu tablet sorunsuz bir kullanıcı deneyimi ve uzun süreli performans sunar..
Ana Avantajlar:
- En son Android 14:En yeni özelliklerin ve güvenlik güncellemelerinin tadını çıkarın.
- Uzun ömürlü batarya:8000mAh batarya uzun süre kullanımı sağlar.
- Yüksek çözünürlüklü ekran:Keskin görseller için 1200*1920 FHD ekranı.
- Yeterince depolama:Tüm dosyalarınız ve uygulamalarınız için 256 GB'ya kadar depolama alanı.
- Çift Kamera:Ön ve arka kameralarla anıları yakalayın.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal, Eğlence
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | T606/T616 |
| LCD Ekranı | 1200*1920 FHD |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | AC WIFI 802.11 b/g/n/ac 2,4 GHz + 5 GHz |
| Güç | 5.0V/2.5A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.8V/7600-8000MAH |
| Renk | Gri / Kahve rengi |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()