TAB-110SA-L Kinstone 11 inç Tablet PC 7000mAh, Mavi ışın göz koruması, Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD Tipi C
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Yüksek Performanslı Tablet
En yeni tabletimizle güç ve taşınabilirliğin mükemmel dengesini deneyimleyin.
Bu son teknoloji tablet, en yeni Android 12 işletim sistemi ve güçlü bir işlemci ile sorunsuz performans için tasarlanmıştır. Hafif ve ince metal gövdesi sayesinde taşınması kolaydır, hareket halindeyken üretkenlik ve eğlence için mükemmeldir. Kişiliğinize uyacak üç şık renkte mevcuttur.
Belgeler üzerinde çalışırken, yeni beceriler öğrenirken veya en sevdiğiniz oyunların ve videoların keyfini çıkarırken çoklu görevler için hızlı işlem hızlarının keyfini çıkarın. Bu tablet, ofis, öğrenme, eğlence ve dinlenme için hepsi bir arada çözümünüzdür.
- En Yeni Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özelliklerin ve gelişmiş güvenliğin keyfini çıkarın.
- Yüksek Kaliteli Metal Gövde: Dayanıklı ve şık tasarım.
- Hafif ve İnce: Her yerde taşınması ve kullanılması kolay.
- Hızlı İşlem Hızları: Gelişmiş üretkenlik için sorunsuz çoklu görev.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis, öğrenme, eğlence ve dinlenme için mükemmel.
Hedef Sektörler: Eğitim, İş, Eğlence, Sağlık
Uygulamalar: Uzaktan Eğitim, Mobil Çalışma, İçerik Tüketimi, Veri Toplama
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 12 |
| İşlemci | CPU:SC-T618/T610/SC-9863/T310 4G LTE veya RK3566 sadece wifi Seçeneği |
| LCD Ekran | 1920*1200 IPS FHD |
| RAM | 4GB/6GB LPDDR4 |
| Dahili Hafıza | 32G/128GB eMMC |
| Kamera | Ön 5MP FF, Arka 13MP AF. |
| Wi-Fi | 802.11a/b/g/n/ac WLAN( 2.4G/5G).BT5.0 Desteği |
| Güç | DC Adaptör 5V, 2A. PD hızlı şarj 9V, 2A Desteği |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 7000mAh, yaklaşık 8~10 saat. |
| Renk | Gümüş/ Mavi/Gri/Altın |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()