8 inçlik çocuk tabletleri, ebeveyn kontrolü, Android tablet, 2GB RAM, 32GB ROM, WiFi tablet, Cadılar Bayramı, Noel ve Yeni Yıl için ideal hediyeler
| Adedi: | bilinmiyor |
Çocuk Dostu Tablet
Bu çocuk dostu tablet, küçük kullanıcılar için güvenli ve ilgi çekici bir dijital deneyim sunmak üzere tasarlanmıştır. Dayanıklı tasarımı ve önceden yüklenmiş çocuk dostu uygulamaları ve özellikleri ile öğrenme ve eğlence için mükemmel bir cihazdır.
Ana Faydalar:
- Sürükleyici görüntüleme için HD/FHD Ekran.
- Rahat kullanım için ayarlanabilir stand.
- Uzun süreli oyun süresi için uzun ömürlü pil.
- Önceden yüklenmiş çocuk dostu uygulamalar ve özellikler.
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:Eğitim, Çocuk Bakımı, Eğlence.
Ürün Nitelikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | A133 / RK3326S |
| LCD Ekran | 800*1280 TN / IPS/1920*1200 FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB |
| ROM (depolama) | 8G/16G/32G/64GB/128GB (Opsiyonel) |
| Kamera | 0.3MP/2.0MP+2.0MP/5.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 b/g/n+BT 4.0 |
| Güç | 5.0V/1.5A |
| USB Bağlantı Noktası | Micro USB*1/Type-C |
| Pil | 3.7V/4000MAH Çocuk yazılımı ile |
| Renk | Yeşil+Mor/Sarı+Mavi |