TAB-102MA Kinstone Android 12 Tablet 10.1 İnç, 8GB+128GB/256GB, 8000mAh 4G LTE, Yükseltilmiş Sekiz Çekirdekli Oyun Tableti 2.0Ghz, 1920 x 1200 FHD IPS, 13MP Kamera, 2.4G+5G WiFi, Bluetooth 5.0, GPS, Type-C
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Amiral gemisi yüksek seviye tablet
Şık Metal Vücut, Yeni Çip Ofis, Eğlence ve Eğlence.
Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanmış olan amiral gemimiz olan tablet ile stil ve performansın mükemmel karışımını deneyimleyin.Bu tablet, pürüzsüz çoklu görev ve sürükleyici eğlence için zarif bir metal gövdeye ve güçlü yeni bir çipe sahiptir..
Sabit ve hızlı bağlantılardan, akıllı TV'ler için kablosuz projeksiyon yeteneklerinden ve yeni bir olasılık dünyasını açan bir dizi kullanışlı özelliğin tadını çıkarın.
Çifte kamera sistemiyle çarpıcı fotoğraflar ve videolar çek.0MP ön kamera net video aramaları için mükemmel.
Geniş bir 178° görüntüleme açısı ve Full HD çözünürlüğü (1920x1200) sunan 10.3" FHD IPS ekranıyla canlı bir görsel deneyime dalın.Göz rahatlığı modu rahatlatıcı bir izleme deneyimi sağlar, hatta uzun süre kullanıldığında bile.
8000mAh'lık batarya uzun süre dayanıklılık sağlar, 12 saat oyun oynamanın ya da 13 saat video oynatmanın tadını çıkarmanızı sağlar.650 saate kadar bekleme süresi ile.
En son Android 12 tarafından desteklenen bu tablet hızlı ve duyarlı bir performans sunar. Duyarlı bir jiroskop ve G sensörü ile donatılmış, pürüzsüz ve sürükleyici bir oyun deneyimi sunar.Genişletilmiş depolama için TF bellek kartı uzantısı desteklenir.
Ana Avantajlar:
- Yumuşak Metal Tasarımı:Şık ve dayanıklı yapısı.
- Güçlü Performans:Çizgisiz çoklu görev için yeni bir çip.
- Şaşırtıcı ekran:10.3 "FHD IPS ekranı geniş görüntüleme açısı ile.
- Uzun pil ömrü:8000mAh'lık batarya uzun süre kullanılabilir.
- En son Android 12:Hızlı ve duyarlı bir işletim sistemi.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş profesyonelleri, öğrenciler ve iş, eğlence ve iletişim için çok yönlü bir tablet arayan herkes için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | T616 Sekiz çekirdekli |
| LCD Ekranı | 1920*1200 IPS FHD |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 2.0MP/5.0MP+5.0MP/8.0MP/13.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 a/b/g/n/ac 5G + Bluetooth |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.7V/5000-8000MAH |
| Renk | Gri |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()