102SC-L Kinstone 10.1 inç Tablet PC 7500mAh 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD 2GB/3GB/4GB+16GB/32GB/64GB
Güçlü ve Çok Yönlü Tablet
En yeni tabletimizle kesintisiz performans ve çarpıcı görselleri deneyimleyin. Kullanıcılara en iyi hizmeti sunmak için her ayrıntı özenle cilalanmıştır. Yüksek verimlilik için güçlü MT8788 Sekiz Çekirdekli CPU ARM-A73 2.0GHz 12nm yükseltilmiş yonga setine sahiptir.
Her anı yakalamak için çift kameralarla donatılmıştır. Yer kalmaması endişesi olmadan tüm mutlu anılarınızı saklayın. Daha geniş görüş açısına (178°) sahip FHD IPS ekranda geniş ekran filmlerin ve 4K canlı yayınların keyfini çıkarın. Göz konforu modu size daha rahat bir izleme deneyimi sunar. En sevdiğiniz renkleri seçin, sorunsuz web tarama ve video oynatmanın keyfini çıkarın.
- Güçlü Performans: Verimli çoklu görevler için MT8788 Sekiz Çekirdekli CPU.
- Çift Kamera Sistemi: Yüksek kaliteli fotoğraf ve videolar çekin.
- Bol Depolama Alanı: Tüm önemli dosyalarınızı ve medyanızı saklayın.
- FHD IPS Ekran: Canlı renkler ve geniş görüş açılarıyla sürükleyici bir izleme deneyiminin keyfini çıkarın.
- Göz Konforu Modu: Rahat uzun süreli kullanım için göz yorgunluğunu azaltır.
Hedef Endüstriler: Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal.
Uygulamalar: E-öğrenme, Teletıp, Satış Noktası, Mobil İş Gücü.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 12.0 |
| CPU | SC9863 Sekiz çekirdekli(8) ARM Cortex |
| LCD Ekran | 10.1" 800*1280 IPS/1920*1200 IPS FHD |
| RAM | 2GB/3GB/4GB DDR3/4 |
| ROM (depolama) | 16GB/32GB/64GB |
| Kamera | 2.0MP+5.0MP/ 5.0MP+8.0MP |
| Wi-Fi | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/5000-7500MAH İsteğe Bağlı |
| BT sürümü | 5.0 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()