Kinstone 17.3 inçlik iş dizüstü bilgisayarı
İş İhtiyaçlarınız için Güç ve Performans
Kinstone 17.3 inçlik iş dizüstü bilgisayarı performans ve güvenilirlik isteyen profesyoneller için tasarlanmıştır.ve isteğe bağlı bellek yapılandırmaları, bu dizüstü bilgisayar sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunar. USB 3 ile donatılmıştır.2C-3 tipi.0, ve HDMI arayüzleri, tüm çevresel cihazlarınız için çok yönlü bağlantı sağlar.
Ana Avantajlar:
- Geliştirilmiş Üretkenlik:Etkili iş akışı için tam düzenli klavye ve çok fonksiyonel dokunmatik panel.
- Esnek yapılandırma:Özel ihtiyaçlarınızı karşılamak için isteğe bağlı bellek ve depolama seçenekleri.
- Çok yönlü bağlantı:USB 3.2C-3 tipi.0, ve cihazlarınızla sorunsuz bir entegrasyon için HDMI portları.
- Büyük ekran:17Rahat görüntüleme ve çoklu görev için.3 inçlik ekran.
Hedef endüstriler:İşletme, Eğitim, Finans, Hükümet
Uygulamalar:Ofis üretkenliği, veri analizi, sunumlar, uzaktan çalışma
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| - OS. | Windows 10/Windows 11/Linux |
| CPU | Intel® ADL-N/TWL N95/N100/N150 Intel 12Gen/13Gen/i3/i5/i7/i9 (herhangi bir seçenek yok) |
| LCD | 17.31920*1080 16:9 |
| Anımsamak | 4GB/8GB/12GB/16GB (Farklı) |
| Depolama | MAX ITB (128GB/256GB/512GB isteğe bağlı) |
| Kamera. | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | Wifi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, BT4.2/5 desteği.1 |
| Akü | 7.6V 6000mah |
| Dokunmak | 10 noktalık dokunuş |
| Malzeme | A/C/B/D Plastik |
| I/O PORT | USB 3.2, HDMI*1, sadece 1*PD, 03.5mm Combo, USB 3.2*2, 1*TF kartı |