Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone KS-215MM 21,5 inç MTK 8183 İşlemcili, 360° Döndürme Ayarlı ve 10 Nokta Kapasitif Dokunmatik Etkileşimli Ekran
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-215MM
Teknik özellikler:
Durmak
Tanım:
Hareketli taban, 360° dönüş ayarı
Vurgulamak:
MTK 8183 İşlemcili Etkileşimli Ekran
,360° Döndürme Ayarlı Akıllı Mobil Ekran
,10 noktalık kapasitif dokunma tüm içi bir ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone KS-215MM 21.5 inç MTK 8183 Mobil Tüm-Bir
Etkileşimli dokunmatik ekran
MTK 8183 işlemcisi sorunsuz performans için tasarlanmış çok yönlü bir etkileşimli ekranla iletişim ve işbirliğiyi güçlendiriyor.Çeşitli profesyonel uygulamalar için idealdir..
Temel Özellikler
- Güçlü MTK 8183 işlemcisi sorunsuz çalışmayı sağlar
- Açık bir ses iletişimi için harici mikrofon desteği
- Esnek konumlandırma için 360° dönüşlü hareketli taban
- Hemen kullanmak için önceden yüklü USB kamera APK
- Sunumlar, video konferansları ve etkileşimli ekranlar için çok yönlü uygulamalar
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
Fiyatlar ve Kullanılabilirlik:FOB fiyatı, asgari sipariş miktarı ve paketleme/sığdırma ayrıntıları için iletişim
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Ayrıntılar |
|---|---|
| İşletim Sistemi | Android 12 |
| İşlemci | MTK 8183 |
| LCD Ekranı | 21.5 inç 1080x1920 IPS |
| RAM / Depolama | 4GB/64GB |
| Dokunma Noktaları | 10 noktalık kapasitif dokunmatik ekran |
| Yerçekimi sensörü | 90° dönüşü destekler. |
| Bağlantı | Wi-Fi desteği |
| Güç Girdi | 12V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 12V/6000MAH |
| Ayağa kalk. | 360° dönme ayarlı hareketli taban |