Sert bir tablet
Bu dayanıklı tablet, istekli ortamlar için tasarlanmıştır, olağanüstü dayanıklılık ve performans sunar. Zorlu koşullarda kullanım için 360° koruma sağlar.
Canlı 1200*1920 FHD ekranı ve uzun ömürlü 10000mAh pil ile, bu tablet nerede olursanız olun üretkenliği ve bağlantıyı sağlar.ve MIL-STD-810H standartları, suya, tozu ve damlalara dayanabilir.
- 360° Koruma: Sert ortamlarda cihaz güvenliğini sağlar.
- Yüksek çözünürlüklü ekran: net görüntüler için 1200 * 1920 FHD ekranı.
- Uzun Pil Süresi: Uzun kullanım için 10000mAh pil.
- Sağlam Dayanıklılık: IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikalı.
- Çok yönlü Bağlantı: NFC, GPS ve çeşitli sensörleri içerir.
Hedef endüstriler:İnşaat, saha hizmeti, imalat, lojistik, kamu güvenliği.
Uygulamalar:Veri toplama, envanter yönetimi, denetimler, navigasyon, iletişim.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 İsteğe bağlı |
| İşlemci | MT6762, 8 Ekim (ihtiyaç duyulmaz) |
| LCD Ekranı | 1200*1920 FHD |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB ((Isteğe bağlı) |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB seçeneği |
| Kamera. | İlk 2M / 5M / 8M / 5M / 8M / 13M otomatik odaklamadan sonra |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | 226.4*142*13.5mm |
| Akü | 4.2V 10000mAH |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |