Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
43 İnç Dikey Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı (Kapasitif Dokunmatik Uyumlu), Ticari Dış Mekan LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-VA4301CS
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
43 İnç Dikey Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:43” 1920*1080 Ekran (43 /49 /55 /65 /75" Opsiyonel).
- Parlaklık:350cd/m2, Siyah ekran sorunu olmayan yarı dış mekan kullanımına uygundur.
- İkili sistem:Android11.0, Windows.
- Kurulum Çözümü:Yatay ve dikey asılı montajı destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ticari Dikey LCD Reklam Görüntüleme Ekranı ve Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 43 inç (49/55/65/75" İsteğe Bağlı) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | 350cd/m2 |
| İşlemci | RK3566, dört çekirdekli, 1,8 GHz'e kadar |
| Çift İşletim Sistemi | Android11, Windows |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolamak | 16 GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4G |
| Bluetooth | BT4.2 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB*2, HDMI ÇIKIŞI, Ses Jakı, TF*1, DC GİRİŞİ, RJ45 |
| Malzeme | maden |
![]()
![]()
![]()