Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
75 İnç Dikey Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı (Kapasitif Dokunmatik Uyumlu), Ticari Dış Mekan LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-VA75GC
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
75 İnç Dikey Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:75” 1920*1080FHD/3840*2160UHD (32"/ 43" / 49"/ 55" İsteğe Bağlı).
- Parlaklık:350~500cd/m2, Siyah ekran sorunu olmadan yarı dış mekan kullanımına uygundur.
- İşletim Sistemi Sürümü:Android7.1/11/13/14.
- Özelleştirme:Ekran için dokunmatik ekran ve dokunmatik olmayan ekran seçenekleri mevcuttur.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ticari Dikey LCD Reklam Görüntüleme Ekranı ve Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 75 inç |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080FHD/3840*2160UHD |
| Parlaklık | 350~500cd/m2 |
| İşlemci | RK3288/3566/3568/3576/3588/3399;A40/133/527; T972/982 |
| Çift İşletim Sistemi | Android14, Windows |
| Hafıza | DDR2GB |
| Depolamak | 16GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ek ücret) 2,4G/2,4+5G |
| Bluetooth | BT 4.2/5.0/5.2 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB Tipi/HDMI/Ses Jakı/TF/DC GİRİŞİ/SIM/RJ45 |
| Boyut | 2015*400*1050mm |
![]()
![]()
![]()