Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
49 İnç Dikey Yüksek Parlaklıkta Reklam Oynatıcı (Kapasitif Dokunmatik Uyumlu), Ticari Dış Mekan LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-VA49GC
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
49-inç Dikey Yüksek Parlaklık Reklam Oyuncusu
Kara ekran sorunları olmadan yarı açık kullanım için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik serbest bırakımı ile kolay işleme ve yönetime.Android/X86 ana kartları ile içsel olarak uyumluGenel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığı kullanır.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:49 ′′ 1920*1080FHD/3840*2160UHD (55"/ 65" İsteğe bağlı).
- Parlaklık:350 ~ 500cd / m2, Kara ekran sorunları olmadan yarı açık hava kullanımı için uygundur.
- Sistem Sürümü:Android 7.1/11/13/14.
- Özellik:Ekran için dokunmatik ekran ve dokunmatik olmayan ekran seçenekleri mevcuttur.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ticari Dikey LCD Reklam Ekranı & Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün MOQ: Teklif talep et
FOB Fiyatı: 0
Ambalaj ve Teslimat: Bizimle İletişim
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 49 inç (55"/ 65" İsteğe bağlı) |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080FHD/3840*2160UHD |
| Parlaklık | 350 ~ 500cd/m2 |
| CPU | RK3288/3566/3568/3576/3588/3399; A40/133/527; T972/982 |
| Çift İşletim Sistemi | Android14, Windows |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 16 GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4G/2.4+5G |
| Bluetooth | BT İstanbul'da2 |
| I/O Port | USB Tipi/HDMI/Audio Jack/TF/DC IN/SIM/RJ45 |
| Boyut | 2015*400*1050mm |
![]()
![]()
![]()