Kendine Hizmetli Kasya Terminalı
Bu kendi kendine hizmet veren bankacılık terminali, modern finansal ödeme yöntemlerinin gereksinimlerini karşılamak için tasarlanmıştır.Restoranlar, benzin istasyonları ve diğer çevrimdışı ödeme yerleri.
Ana Avantajlar:
- Çekim işlemini kolaylaştırır
- Çeşitli ödeme yöntemlerini destekler
- Müşteriler için bekleme sürelerini azaltır
- Operasyonel verimliliği arttırır
- Çeşitli perakende ortamları için uygundur
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Perakende, Restoranlar, Benzin İstasyonları, Mağazalar
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Tarayıcı | Destek |
| CPU | RK3288/RK3566/RK3568/RK3399/RK3588/MTK/Qualcomm @1.8Ghz ~2.4Ghz |
| I/O PORT | USB 2.0*2, TYPE C*1,Audio Jack*1, RJ45*1, HDM*1, (Farklı) |
| Baskı | Destek (kağıt boyutu 80MM) |
| LCD | 15.6" 1920*1080 FHD IPS |
| Anımsamak | 2GB/4GB/6GB |
| Depolama | 8GB/32GB/64GB/128GB |
| Dokunma Paneli | Kapasitif 10 nokta dokunuş |
| Wifi. | 802.11 b/g/n 2,4 GHz |
![]()
![]()
![]()
![]()