Akıllı Fitness Aynası
Akıllı Fitness Aynası ile fitness rutininizi dönüştürün. Bu yenilikçi ayna, net ve sürükleyici bir görsel deneyim sunarak kişisel antrenörünüz olarak hizmet eder. Her antrenmanı etkili ve ilgi çekici hale getiren yüksek çözünürlüklü netliğin tadını çıkarın, hatta uzaktan bile.
Ana Faydalar:
- Kişiselleştirilmiş Eğitim: Evde kendi kişisel antrenörünüz.
- Yüksek Çözünürlüklü Ekran: Antrenmanlar sırasında optimum görüntüleme için kristal netliğinde görüntü.
- Yer Tasarrufu Sağlayan Tasarım: Herhangi bir odaya sorunsuz bir şekilde entegre olur.
- Etkileşimli Deneyim: İlgi çekici ve motive edici fitness seansları.
İdeal Olanlar: Ev spor salonları, fitness stüdyoları, kurumsal sağlık programları.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Windows10 |
| İşlemci | Intel Cherry Trail Z8300 1.84GHZ 500MHZGPU Intel i3/ i5/ i7 |
| LCD Ekran | 14" 16:9/ 1366*768 / 1920*1080FHD IPS , seçenek için TN |
| RAM | Standart 2GB DDR3, 4GB, seçenek için 16GB'a kadar |
| ROM (depolama) | Standart 32GB Depolama , seçenek için 64GB/ 1TB |
| Kamera | 0.3MP/ 1.0MP/ 2.0MP |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n VEYA 802.11a/b/g/n ac & BT4.0 |
| Güç | 12V/3.0A |
| USB Bağlantı Noktası | USB3.0x2 |
| Pil | 7.3V / 5000mAH gerçek kapasite |
| HDMI | HDMIx1, A tipi |
| Gövde Malzemesi | Tam Plastik (metal kabuk desteği) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()