Kinstone Android 11.6''/14.1'' Dizüstü Bilgisayar/Allinnwer A527, Sekiz Çekirdekli 8*ARM Cortex A55/Polimer Li-ion Şarj Edilebilir Pil 10000mAh, Plastik
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone Tablet PC
Kinstone Tablet PC, güvendiğiniz bir marka. Bu sertifikalı tabletler kaliteli ve güvenliği sağlayan sıkı FCC/CE/ISED/TELEC/UKCA/PSE/RoHS sertifikalarını geçti.Profesyonel bir Ar-Ge ekibi ve 7000 m2 'den büyük fabrikalar tarafından desteklenir, Kinstone kaliteyi garanti eder. Memnuniyetiniz en üst düzeydedir; eğer memnun değilseniz, geri ödeme ve değiştirme garanti edilir.
Ana Avantajlar:
- ✅ Sertifikalı Kalite: Sıkı uluslararası standartları karşılar.
- ✅ Güvenilir Performans: Profesyonel bir Ar-Ge ekibi tarafından desteklenir.
- ✅ Memnuniyet Garantisi: Geri ödeme ve değiştirme politikası.
- ✅ Uzun vadeli destek: 2 yıllık kalite güvencesi, 5 yıllık satış sonrası hizmet.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:Güvenilir ve sertifikalı tablet teknolojisi gerektiren çeşitli B2B uygulamaları için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi | Android 13 / 14 |
| İşlemci | Octa-Core Arm Cortex-A55, 2.0GHz'e kadar |
| Grafik İşlemcisi | Birleştirilmiş |
| Ekran Boyutu | 14.1 inç |
| Konut malzemeleri | Plastik |
| Display çözünürlüğü | 14.1" (1366*768) |
| Dokunmatik Ekran | G+G |
| RAM | 4GB |
| ROM | 128GB EMMC |
| Akü | Polimer Li-ion Akü 10000mAh |
| Kablosuz Bağlantı | WiFi (802.11 a/b/g/n/ac), BT5.0 |
| Kamera. | F2.0 MP + R5.0 MP |
| I/O Limanları | 1 x Mikro HDMI, 1 x Ses fişi,1 x Tip C 1 x Micro SD Kart, 1 x USB Type-A, |
| Adaptör | DC 12V/3A |
| Boyutlar (LxWxH): | 259 x 174 x 10,1 mm |
| Ağırlık | <0.8kg ((W/O klavye) |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()