Kinstone 12.4 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 10.95 inç Tablet PC
Kinstone 10.95 inç Tablet PC ile performans ve stilin mükemmel uyumunu deneyimleyin. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanan bu tablet, kusursuz bir kullanıcı deneyimi ve olağanüstü bir değer sunar.
Ana Faydalar:
- Uzun ömürlü 8000mA Pil
- Yüksek Çözünürlüklü Çift Kameralar (5MP Ön, 13MP Arka)
- 10 Noktalı Dokunmatik 1200*1920FHD Kristal Netliğinde Ekran
- Amiral Gemisi Tasarım ve Sanatsal İşçilik
- Ofis, İş, Boş Zaman ve Eğlence İçin İdeal
Hedef Sektörler ve Uygulamalar: İş profesyonelleri, öğrenciler, yaratıcı sanatçılar ve günlük kullanım için çok yönlü ve güvenilir bir tablet arayan herkes.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14 |
| İşlemci | T620+UMB9230S Çift çekirdekli A75 |
| LCD Ekran | 10.95 inç 1200*1920FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| ROM (depolama) | 64GB/128GB/256GB Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V 2A / 9V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.8V/8000 |
| Renk | Mavi yeşil lacivert siyah |