Kinstone Tablet
Güçlü performans ve uzun ömürlü pil ile en son Android işletim sistemini deneyimleyin.
Bu Kinstone tablet, en son Android 12 işletim sistemi ile sorunsuz bir kullanıcı deneyimi sunarak hem iş hem de eğlence için tasarlanmıştır. 10,2 inç FHD ekranda çarpıcı görsellerin keyfini çıkarın ve uzun ömürlü pili ile üretken kalın.
Temel Faydalar:
- En Son Android 12 İşletim Sistemi: En yeni özellikleri ve güvenlik güncellemelerini deneyimleyin.
- Uzun Ömürlü Pil: Uzun süreli kullanım için 8000mAh pil.
- FHD Ekran: 1920x1200 çözünürlüklü 10,2 inç IPS ekran.
- Çift Kameralar: Ön ve arka kameralarla anıları yakalayın.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis, iş, eğlence ve dinlence için idealdir.
Hedef Sektörler: Eğitim, Sağlık, Perakende, Kurumsal.
Uygulamalar: E-öğrenme, Satış Noktası, Mobil İş Gücü, Dijital Tabela.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi sürümü | Android 12.0 |
| İşlemci | SC9863A Sekiz çekirdekli ARM Cortex-A55 1.6GHz SC9832E Sekiz çekirdekli ARM Cortex-A53 1.4GHz MT8788 Sekiz çekirdekli A53 2.0GHz |
| LCD Ekran | 800*1280 IPS / 1920*1200 IPS FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/8GB |
| Dahili Hafıza (depolama) | 16GB/32GB/64GB/128GBï¼Opsiyonelï¼ |
| Kamera | 2.0MP/5.0MP+2.0MP/5.0MP/8.0MP |
| Wi-Fi | 802.11 A/C 5G+BT4.2 / 5.0 |
| Güç | 5.0V/2.0A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.7V/5000-8000MAH ï¼Klavye kılıfı desteği) |
| Renk | Gri |