Kinstone 11.97 inç Tablet PC 8000-10000mA 5G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | bilinmiyor |
Kinstone 11.97 inç 5G Tablet PC
Kinstone 11.97 inç 5G Tablet PC'nin gücünü ve çok yönlülüğünü deneyimleyin.Sanatsal tasarım.
5G ile kesintisiz bağlantıdan, canlı bir 11.97 inçlik ekran ve uzun süreli pil ömründen keyif alın.Kinstone Tablet PC olağanüstü performans sunuyor..
Ana Avantajlar:
- Uzun ömürlü batarya:8000-10000mAh batarya uzun süre kullanımı sağlar.
- Çift Kamera:5MP ön ve 13MP arka kameralarla çarpıcı fotoğraflar ve videolar çek.
- Canlı ekran:1200x2000 çözünürlüğü olan 11.97 inçlik ekranda sürükleyici görsellerin tadını çıkarın.
- Amiral gemisi tasarımı:Şık ve modern bir tasarımla sanatsal zanaat deneyin.
- Çeşitli Kullanım:Ofis işleri, eğlence ve eğlence için idealdir.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Profesyoneller, öğrenciler ve güçlü ve taşınabilir bir bilgisayar çözümü arayan herkes için uygundur.
- Mobil ofis çözümüne ihtiyaç duyan işletme profesyonelleri
- Öğrenme ve araştırma için öğrenciler
- Eğlence meraklıları için akış ve oyun
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Spreadtrum T765 Çift çekirdekli A76 |
| LCD Ekranı | 11.97 inç 1200 ((RGB) 2000 |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| Rom (depolama) | 64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 2.0 MP /8.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G + BT5.0 |
| Güç | 5V/2A ((veya 18W hızlı şarj) |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.85V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |