Kinstone 11.97 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | Teklif talep et |
Kinstone 11,97 inç Tablet PC
Kinstone 11,97 inç Tablet PC ile performans ve stilin mükemmel karışımını deneyimleyin. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanan bu tablet, güçlü özellikleri ve şık tasarımıyla kusursuz bir kullanıcı deneyimi sunuyor.
Uzun ömürlü pil ömrünün, çarpıcı görsellerin ve gelişmiş kamera özelliklerinin, şık ve taşınabilir bir cihazda bir araya getirilmesinin keyfini çıkarın.
Temel Faydalar:
- Uzatılmış Pil Ömrü: 8000-10000mAh pil, tüm gün üretkenlik ve eğlence sağlar.
- Yüksek Çözünürlüklü Kameralar: 5 MP ön ve 13 MP arka kameralarla etkileyici fotoğraflar ve videolar çekin.
- Sürükleyici Ekran: 2000*1200 kapasitif 10 noktalı dokunmatik ekranda canlı görsellerin keyfini çıkarın.
- Amiral Gemisi Tasarımı: Şık ve modern bir tasarımla sanatsal işçiliği deneyimleyin.
- Çok Yönlü Kullanım: Ofis işleri, eğlence ve eğlence için idealdir.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:İş Profesyonelleri, Öğrenciler, Yaratıcı Sanatçılar, Eğlence Meraklıları.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android15 |
| İşlemci | SpreadtrumT620 |
| LCD Ekran | 11.97 inç 2000*1200 |
| ROM | DDR2 GB/3 GB/4 GB/6 GB/8 GB/10 GB/ 12 GB |
| Rom(depolama) | 64GB/128GB/256GB İsteğe Bağlı |
| Kamera | 5,0 MP /13,0 MP AF |
| Wifi | 2.4G/5G-802.11 a/b/g/n/ac-+BT5.0 |
| Güç | 5V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TİP-C |
| Pil | 3.8V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()