Kinstone 11.97 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Sekiz Çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | Teklif talep et |
Kinstone 11.97 inç Tablet PC
Kinstone 11.97 inç Tablet PC ile performans ve stilin mükemmel uyumunu deneyimleyin. Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanan bu tablet, güçlü özellikleri ve zarif tasarımıyla kesintisiz bir kullanıcı deneyimi sunar.
Ofis görevlerinden eğlence aktivitelerine kadar Kinstone Tablet PC, hareket halindeyken üretken ve eğlenceli kalmanızı sağlar. Sanatsal işçiliği ve amiral gemisi tasarımı, yaşam tarzınıza uyum sağlayan bir ifade parçası haline getirir.
Ana Faydalar:
- Uzun Ömürlü Pil (8000-10000mAh)
- Çift Kameralar: Ön 5MP FF, Arka 13MP AF
- 10 Noktalı Dokunmatik 2000*1200 Görüntü
- Amiral Gemisi Tasarım ve Sanatsal İşçilik
- Ofis, İş, Eğlence ve Dinlence İçin İdeal
Hedef Sektörler ve Uygulamalar:
Profesyoneller, öğrenciler ve üretkenlik, eğlence ve iletişim için çok yönlü bir tablet arayan herkes için uygundur.
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim Sistemi Sürümü | Android 14 |
| İşlemci | Spreadtrum T606 Çift çekirdekli A75 |
| LCD Ekran | 11.97 inç 2000*1200 FHD |
| RAM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| Dahili Hafıza (Depolama) | 64GB/128GB/256GB Opsiyonel |
| Kamera | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.11b/g/n/ac 2.4G/5G +BT5.0 |
| Güç | 5V/2A |
| USB Bağlantı Noktası | TYPE-C |
| Pil | 3.8V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |