Kinstone 10.95 inç Tablet PC 8000-10000mA 4G LTE Okta çekirdekli Incell FHD BOE LCD 6GB/ 8GB/ 10GB/+ 64GB/128GB/256GB
| Adedi: | detaylar için iletişim |
Kinstone 10.97 Inch Tablet PC
Hem profesyonel hem de kişisel kullanım için tasarlanmış olan Kinstone 10.97 inçlik Tablet PC'yi deneyin.Ofis çalışması için sorunsuz bir deneyim sunmak, boş zaman ve eğlence.
Ana Avantajlar:
- Uzun ömürlü batarya (8000-10000mAh)
- Açık fotoğraf ve video aramaları için çift kamera
- 10.97 inç HD Ekran (1200*2000) kapasitif 10 nokta dokunuşlu
- İş ve eğlence için güçlü performans
- Sanatsal İşçiliği ve Önemli Tasarımları
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:İş, Eğitim, Eğlence ve Kişisel Kullanım.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | T620+UMB9230S Çift çekirdekli A75 2.2GHz Altı çekirdekli A55 1.8GHz |
| LCD Ekranı | 11.97 inç 1200*2000 |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| Rom (depolama) | 64GB/128GB/256GB Seçenek |
| Kamera. | 5.0 MP /13.0 MP AF |
| Wi-Fi | 802.111⁄2b/g/n/ac 2.4G/5G + BT5.0 |
| Güç | 5V/2A |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Akü | 3.8V/8000 |
| Renk | Siyah/gümüş/mavi/açık mavi/mor |