Kinstone 14.1 inç Ultra Book MAX
Kinstone 14.1 inçlik Ultra Book MAX, hareket halindeki profesyoneller için tasarlanmış güçlü ve hafif bir iş dizüstü bilgisayarıdır.ve zarif bir tasarım, üretkenlik ve işbirliği için mükemmel bir araç.
Temel Faydalar
- Maksimum taşınabilirlik için ultra ince ve hafif tasarım.
- Keskin ve net görüntüler için yüksek çözünürlüklü 14 inçlik ekran.
- Özel ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilir bellek seçenekleri.
- Çok yönlülük için Windows 10, Windows 11 veya Linux ile önceden yüklenmiştir.
- 1TB kapasiteye kadar bol depolama alanı.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
İş profesyonelleri, öğrenciler ve iş, çalışma veya eğlence için güvenilir ve taşınabilir bir dizüstü bilgisayara ihtiyaç duyan herkes için idealdir.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| - OS. | Windows 10/Windows 11/Linux |
| CPU | Intel® ADL-N/TWL N100/N150/Intel 12Gen/13Gen/ i3/i5/i7/i9 (herhangi bir seçenek yok) |
| LCD | 14" 1920*1200 16:10 4K'ye kadar |
| Anımsamak | 4GB/8GB/12GB/16GB (Farklı) |
| Depolama | MAX ITB (128GB/256GB/512GB isteğe bağlı) |
| Kamera. | 1MP/2MP |
| Wi-Fi | Wifi 802.11b/g/n/ac 2.4GHz/5.0GHz, BT4.2/5 desteği.2 |
| Akü | 11.55V/5195maH (ihtimal:11.4V/4330mAh) |
| Dokunmak | Desteklenmiyor |
| Malzeme | A/C/D Magnezyum, B Plastik |
| I/O PORT | HDMI*1, 2*USB,03.5mm Combo, USB3.2*2 |