Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Geliştirilmiş ofis etkileşimi için Kinstone 32 inç IPS Akıllı Ekran 4G LTE Bağlantısı ve 10 Noktalı Kapasitatif Dokunma
| Adedi: | bilinmiyor |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
320MLY
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G LTE/Wifi desteği (İsteğe bağlı)
Vurgulamak:
32 inçlik IPS Akıllı Ekran
,4G LTE Akıllı Ekran
,10 Noktalı Kapasitif İnteraktif Ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 32 inçlik akıllı ekran Office ve etkileşim senaryolarını yeniden tanımlamak
Kinstone 32 inçlik akıllı ekran, güçlü performans ve olağanüstü görsel netlik ile ofis ve etkileşimli deneyimlerde devrim yaratıyor.MTK 6769 işlemcisi ve çarpıcı 1920x1080 IPS ekranı, bu akıllı çözüm, modern işyeri ortamları için eşsiz esneklik sağlar.
Temel Faydalar
- Geliştirilmiş Üretkenlik:Duyarlı ve sezgisel akıllı ekran teknolojisi ile iş akışını optimize edin
- Kristal açık görüntüler:32 inçlik 1920x1080 IPS ekranında canlı, ayrıntılı görüntüler deneyin
- Esnek pozisyon:90° saat yönünde dönme ve ayarlanabilir eğimli (yukarı 30°/aşağı 18°) hareketli taban
- Kesintisiz iletişim:Yüksek kaliteli video konferans için isteğe bağlı 13MP otomatik odaklama kamerası
Teknik özellikler
| CPU | MTK 6769 2*A75 2.0GHZ + 6*A55 1.8GHZ |
|---|---|
| GPU | Mali G57 MC1 2EE |
| Ekranı Göster | 32" 1920x1080 IPS |
| RAM/Hard Disk | 8GB + 128GB |
| Dokunma Teknolojisi | 10 Noktalık Kapasitatif COB G+G dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Dönüş: saat yönünde 90°, eğim: yukarı 30°/aşağı 18°, Yükseklik ayarlama: 180mm |
| Wi-Fi | Desteklenen |
| Güç Türü | 14.8V 114Wh 7800mAh |
| USB portları | TYPE-C, HDMI IN, USB, OTG desteği |
| Kamera. | Otomatik odaklama, 13MP (Farklı) |
| Bağlantı | Sadece 4G LTE / WiFi desteği (Farklı) |
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
Kurumsal ofisler, eğitim kurumları, sağlık tesisleri ve etkileşimli kiosklar için idealdir.