Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Kinstone 24 inç Akıllı Ekran 4G LTE ve 10 Noktalık Kapasitatif Dokunmatik Etkileşimli Dokunmatik Ekran
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
MS-240MDD
Teknik özellikler:
4G LTE
Tanım:
Yalnızca 4G Lte/Wifi desteği İsteğe bağlı
Vurgulamak:
24 inç akıllı tv
,4G LTE Interaktif Ekran
,10 noktalık kapasitif dokunma tüm içi bir ekran
Ürün Açıklaması
Kinstone 24 inç All-in-One Akıllı TV ️ Ekranı İstediğiniz Zaman Taşıyın
Kinstone Dokunmatik Ekran Ekranı
Etkileşimli ve Çeşitli Dokunmatik Ekran Çözümleri
Yüksek kaliteli görseller ve Kinstone'un dokunmatik ekran ekranı ile sorunsuz etkileşim deneyimleyin.523.8, 27 ve 32 inç boyutlarında, bu ekranlar optimum performans ve kullanıcı etkileşimi için tasarlanmıştır.
MMT8788 8 çekirdekli işlemciyle desteklenen bu ekranlar, çeşitli uygulamalar için pürüzsüz ve duyarlı bir performans sunar.Özel ihtiyaçlarınıza uygun olarak harici bir kamera ile veya olmadan modeller arasında seçim yapın.
Temel Faydalar
- Yüksek Kaliteli IPS Ekranı: 1920*1080 IPS paneli ile net ve canlı görüntülerden keyif alın
- Güçlü Performans: Düzenli ve hızlı çalışma için MMT8788 8 çekirdekli işlemciden yararlanın
- Düzenlenebilir Destek: Düzenlenebilir destek ile bakış açınızı özelleştirin
- Esnek Dönüşüm: 360° dönme tabanıyla ekranı kolayca ayarlayın
- Seçmeli Kamera: Gereksinimlerinize göre harici kamera ile veya olmadan bir model seçin
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar
İdeal kullanım için:
- Eğitim
- Sağlık
- Perakende
- Kurumsal Çevre
Teknik özellikler
| Spesifikasyon | Açıklama |
|---|---|
| CPU | MMT8788, 8 çekirdekli (4 çekirdekli A73 2.0GHz + 4 çekirdekli A53 1.8GHz) |
| GPU | Mali-G72 800MHz |
| Ekranı Göster | 24" 1920*1080 IPS |
| RAM/Hard Disk | 8/128GB |
| Dokunma Noktası | 10 noktalık kapasitif dokunmatik ekran |
| Stand Tipi | Dönüş: 90° saat yönünde / 90° saat yönünün tersine, eğim: 22° yukarı / 22° aşağı |
| Wi-Fi | Destek |
| Güç Türü | 19.2V 12000mAh |
| USB bağlantısı | Tip-C |
| Kamera. | Kamera olmadan veya dış kamerayla |
| 4G LTE | 4G LTE/WiFi desteği sadece isteğe bağlı |
Ürün Galerisi