RG-102PSA-L Kinstone Android:9 Sabit DokunmatikTablet 10000mAh Pil Kinstone Android:14 Sabit DokunmatikTablet 8500mAh Pil
| Adedi: | bilinmiyor |
Sert bir tablet
Zorlu Çevre için Kırılmaz Performans
Bu dayanıklı tablet, en zorlu koşullarda dayanıklılığını sağlayan 360° koruma sağlar. 8 inçlik ekran ve güçlü 8500mAh pil ile donatılmıştır.Sahada uzun süreli performans için tasarlanmıştır.IP68, IP69K ve MIL-STD-810H sertifikaları suya, toz ve aşırı sıcaklıklara dayanıklılığını garanti eder.
Ana Avantajlar:
- 360° koruma
- Uzun ömürlü 8500mAh pil
- IP68 & IP69K Su geçirmez
- MIL-STD-810H Sertifikası
- 8 inç 16:10 1280*800 Ekran
İdeal olarak:
İnşaat, saha hizmeti, kamu güvenliği ve imalat endüstrileri.
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 9 |
| İşlemci | MT6762, 8 Ekim |
| LCD Ekranı | 1280*800 |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB seçeneği |
| Kamera. | 5 megapixel ön tarafta / 13 megapixel arka tarafta |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) frekansı 2.4G+5.8G çift bantlı WIFI intel 3165D2WG |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | 226.4*142*13.5mm |
| Akü | 8500mAh |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |