Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-RG-i102A
Teknik özellikler:
Diğer
Tanım:
NFC/Yerçekimi/GPS/Işık/Mesafe
Ürün Açıklaması
Sert bir tablet
En zorlu ortamlara dayanacak şekilde tasarlanmış dayanıklı tabletimizle eşsiz dayanıklılık ve performans deneyin.
Ana Avantajlar:
- 360° Koruma: Cihazın tam güvenliğini sağlar.
- Güçlü İşlemci: Kesintisiz çalışma için MT8788WA8 çekirdeği.
- Yüksek Kapasiteli Pil: Uzun süreli kullanım için 20000mAh pil.
- Yüksek çözünürlüklü kameralar: Ön 16M FF ve arka 16M AF kameraları.
- Kristal Açık Ekran: En iyi görüntüleme için 10.1 inçlik IPS ekran.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İnşaat, saha hizmeti, kamu güvenliği, imalat ve lojistik.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi:
parça
Ürün MOQ:
Bilinmeyen
FOB Fiyatı:
0
Ambalaj ve Teslimat:
Bilinmeyen
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| İşletim sistemi sürümü | Android 14 |
| İşlemci | MT8788WA8 çekirdek A53 2.3GHZ,4*A53 2.0GHZ 4*A73 2.0GHZ |
| LCD Ekranı | 10.1 inç IPS,1200*1920.350 nit tipik, 400 nit min |
| ROM | DDR 2GB/3GB/4GB/6GB/8GB/10GB/12GB |
| Rom (depolama) | 32GB/64GB/128GB/258GB/512GB seçeneği |
| Kamera. | 20M Gece görüşü + 2M Yardımcı Kamera |
| Wi-Fi | WIFI 802.11 ((a/b/g/n/ac) |
| Üç önleme | IP68&IP69K&MIL-STD-810H |
| Boyut | S*W*T249.1mm*167.8mm*19.8mm |
| Akü | 32000mAh, 33W hızlı şarj |
| Diğerleri | NFC / Yerçekimi / GPS / Işık / Uzaklık |