Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
55-inç Asılı Dijital Tabela Ekran Pencereleri10, Ticari Asılı LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-HA5501JSW
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
55-inç askılı dijital işaretleme ekranı
Kara ekran sorunları olmadan yarı açık kullanım için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik serbest bırakımı ile kolay işleme ve yönetime.Android/X86 ana kartları ile içsel olarak uyumluGenel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığı kullanır.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:55 ′′ 1920*1080 Ekran (65" / 75" İsteğe bağlı).
- Parlaklık:4000 nit, kara ekran sorunları olmadan yarı açık hava kullanımına uygundur.
- Çift sistem:İçsel olarak Android/X86 ana kartlarıyla uyumlu.
- Kurulum Çözümü:Manzara ve portre askılı montajını destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş ekranı duvara monte edilmiş LCD Reklam Ekranı Reklam monitörü
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün MOQ: Teklif talep et
FOB Fiyatı: 0
Ambalaj ve Teslimat: Bizimle İletişim
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 55" (65" /75" İsteğe bağlı) |
| Ekran çözünürlüğü | 3840*2160 |
| Parlaklık | ≥4000cd/m2 |
| CPU | T982 Dört çekirdekliA55, 1.8GHz'e kadar |
| İşletim Sistemi | Windows10 |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 16 GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4/5G |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| I/O Port | USB*2, HDMI OUT, Audio Jack, TF*1, DC IN, RJ45 |
| Malzeme | Metal |
![]()
![]()
![]()