55-inç Duvar Montajlı Dijital İşaret Ekranı, Ticari Duvar Montajlı LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
55 İnç Duvara Monte Dijital Tabela Ekranı
Dört taraflı çerçeve genişliğine sahip ultra ince çerçeve tasarımıyalnızca 9,6 mm, çok yönlü yükseltilmiş birinci sınıf bir deneyim sunuyor. Hem yatay hem de dikey montaj seçeneklerini destekler. Mobil APP ve PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik dağıtımı özelliğine sahip, kullanımı ve yönetimi kolaydır. 700 nit ve üzeri parlaklık çözümleriyle uyumlu; yüksek parlaklık performansı, siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımına olanak tanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:55” 1920*1080 Ekran ( 32" / 43" / 50" / 65" Opsiyonel).
- Parlaklık:≥700cd/m2.
- Ultra Dar Çerçeve Tasarımı:Çerçeve yalnızca 9,6 mm.
- Kurulum Çözümü:Yatay ve dikey duvara montaj kurulumunu destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş Ekranı Duvara Monte LCD Reklam Görüntüleme Ekranı Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 55" (32" / 43" / 50" / 65" İsteğe Bağlı) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | ≥700cd/m2 |
| İşlemci | RK3566, dört çekirdekli, 1,8 GHz'e kadar |
| İşletim Sistemi | Android11.0 |
| Hafıza | DDR2 GB |
| Depolamak | 32 GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4G |
| Bluetooth | BT4.2 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB*2, HDMI ÇIKIŞI, Ses Jakı, TF*1, DC GİRİŞİ, RJ45 |
| Boyut/Paketleme | 1331,6*833,7*145,6 mm, 13,3 KG, Metal |
![]()
![]()
![]()