43-inç askılı dijital işaretleme ekranı
Ultra ince bir çerçeve tasarımı alarak, her yönden yükseltilmiş bir premium kullanıcı deneyimi sunar.Mobil APP ve PC tarafı kontrolü üzerinden uzaktan içerik yayınlaması ile.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:43× 1920*1080 Ekran.
- Parlaklık:A≤350cd/m2;B≤700cd/m2.
- Özel:Tek ekran veya çift ekran seçenekleri mevcut.
- İşletim Sistemi:Çift sistem, Android / Windows.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş ekranı duvara monte edilmiş LCD Reklam Ekranı Reklam monitörü
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 43 inç. |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | A≤350cd/m2;B≤700cd/m2 |
| CPU | A527, Okta çekirdekli çip, maksimum frekansı 1.8GHz. |
| İşletim Sistemi | Android 13.0 |
| Hafıza | DDR 2GB |
| Depolama | 16 GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4/5G |
| Bluetooth | BT 5.0 |
| I/O Port | USB*2, HDMI OUT, Audio Jack, TF*1, DC IN, RJ45 |
| Boyut | 1245*135*698mm |
![]()
![]()
![]()