32 İnç Duvara Monte Dijital Tabela Ekranı, Ticari Duvara Monte LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
32 inçlik duvara monte dijital işaretleme ekranı
Ultra ince bir çerçeve tasarımı, dört taraflı çerçeve genişliği:Sadece 7.9mm., her yönüyle yükseltilmiş bir premium deneyim sunuyor. Hem manzara hem de portre montaj seçeneklerini destekliyor.Mobil APP ve PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik dağıtımı özellikli. 1000 nit ve üstündeki parlaklık çözümleriyle uyumludur; yüksek parlaklık performansı, kara ekran sorunları olmadan yarı açık hava kullanımını sağlar.
Ana Avantajlar:
- Gelişmiş çözünürlük:32 ′′ 1920*1080 Ekran (43" 50" 55" İsteğe bağlı).
- Parlaklık:≥1000cd/m2.
- Ultra dar bir bezel tasarımı:Bezel sadece 7.9mm.
- Kurulum Çözümü:Manzara ve portre duvar montajını destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş ekranı duvara monte edilmiş LCD Reklam Ekranı Reklam monitörü
Ürün Özellikleri
Teknik özellikler
| Teknik özellikler | Açıklama |
|---|---|
| Ana Ekran | 32" (43" 50" 55" İsteğe bağlı) |
| Ekran çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | ≥1000cd/m2 |
| CPU | Hi3751V352F, dört çekirdekli,1.0GHz |
| İşletim Sistemi | Android 9.0 |
| Hafıza | DDR 1GB |
| Depolama | 8GB |
| WIFI | WiFi 802.11b/g/n/ac (ekstra ücret) 2.4G |
| Bluetooth | BT 4.2 |
| I/O Port | USB*2, HDMI IN, DC IN, RJ45 |
| Boyut/Paketleme | 855*165*575mm, 9.5KG, Metal |
![]()
![]()
![]()