43 İnç Asma Dijital Tabela Ekranı
Ultra ince çerçeve tasarımını benimseyen bu ürün, her yönüyle yükseltilmiş birinci sınıf kullanıcı deneyimi sunar. Kolay kullanım ve yönetim özellikleri, mobil uygulama ve bilgisayar tarafı kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama özelliğiyle hem yatay hem de dikey montajı destekler.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:43” 1920*1080 Ekran ( 32" / 55" Opsiyonel).
- Parlaklık:A≤350cd/m2;B≤700cd/m2.
- Ultra Dar Çerçeve Tasarımı:Gövde kalınlığı sadece 20 mm'dir..
- Kurulum Çözümü:Yatay ve dikey asılı montajı destekler.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
İş Ekranı Duvara Monte LCD Reklam Görüntüleme Ekranı Reklam Monitörü
Ürün Özellikleri
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 43" (32" /55" Opsiyonel) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | A≤350cd/m2 ;B≤700cd/m2 |
| İşlemci | A527, Sekiz çekirdekli çip, maksimum frekans 1,8 GHz |
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| Hafıza | DDR2 GB |
| Depolamak | 16GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4/5G |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB*2, HDMI ÇIKIŞI, Ses Jakı, TF*1, DC GİRİŞİ, RJ45 |
| Malzeme | maden |
![]()
![]()
![]()