Ürünler
Bize Ulaşın
Hemen İletişime Geçin
43 İnç Çift Sistemli Askıya Alınmış Dijital Tabela Ekranı, Ticari Askıya Alınmış LCD Reklam Ekranı ve Monitörü
| Adedi: | Teklif talep et |
Detay Bilgisi
Marka adı:
KINSTONE
Model numarası:
KS-HA43HHA
Teknik özellikler:
HDMI girişi
Tanım:
HDMI2.0*2
Ürün Açıklaması
43 İnç Asma Dijital Tabela Ekranı
Siyah ekran sorunları olmadan yarı dış mekan kullanımı için ultra yüksek parlaklık. Mobil APP veya PC kontrolü aracılığıyla uzaktan içerik yayınlama sayesinde kolay kullanım ve yönetim. Dahili olarak Android/X86 anakartlarla uyumludur. Genel olarak daha ince bir profil için OD10 arka ışığını kullanır.
Temel Faydalar:
- Gelişmiş Çözünürlük:43” 1920*1080 Ekran ( 55" Opsiyonel).
- Parlaklık:A≤350cd/m2;B≤700cd/m2.
- İkili sistem:Android/X86 anakartlarla dahili olarak uyumludur.
- Kurulum Çözümü:Askıya alınmış montaj.
Hedef Endüstriler ve Uygulamalar:
Ticari Asma LCD Reklam Görüntüleme Ekranı ve Reklam Monitörü.
Ürün Özellikleri
FOB Birimi: Parça
Ürün Adedi: Teklif İste
FOB Fiyatı: 0
Paketleme ve Teslimat: Bize Ulaşın
Teknik Özellikler
| Teknik Özellikler | Tanım |
|---|---|
| Ana Ekran | 43" ( 55" Opsiyonel) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920*1080 |
| Parlaklık | A≤350cd/m2;B≤700cd/m2 |
| İşlemci | A527, Sekiz çekirdekli çip, maksimum frekans 1,8 GHz |
| İşletim Sistemi | Android13.0 |
| Hafıza | DDR2 GB |
| Depolamak | 16 GB |
| WİFİ | WiFi 802.11b/g/n/ac (ücretli) 2,4/5G |
| Bluetooth | BT5.0 |
| G/Ç Bağlantı Noktası | USB Tipi, HDMI, Ses Jakı, TF, DC IN, SIM, RJ45 |
| Boyut | 1304*135*785mm |
![]()
![]()
![]()